Макарівський центр творчості
   дітей та юнацтва імені Данила Туптала
Субота, 17.11.2018, 14:52

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Напрямки гурткової роботи

Форма входу
Логін:
Пароль:

Архів записів

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"
13:08
Підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ  Макарівського

ЦТДЮ імені Д. Туптала

від 06.02.2018  №  8

 

П Р О Т О К О Л

засідання журі районного етапу

Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії»

05  лютого  2018 року                                                                                            смт. Макарів

Склад журі:

Бельмега Л.О., заступник директора з НВР, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Колорит», голова журі,

Отрох Т.М., заступник директора з НМР, керівник творчого об’єднання «Дивокрай»

Писаренко Ю.Ю., методист художньо-естетичного, науково-технічного і гуманітарного напрямів Макарівського ЦТДЮ імені Д. Туптала;

Леоненко О.М., культорганізатор Макарівського ЦТДЮ імені Д. Туптала;

Целованський Р.О., методист еколого-натуралістичного і оздоровчого напрямів.

Присутні  всі члени журі.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

1. СЛУХАЛИ:

Бельмега Л.О., голова журі, проаналізувала участь шкіл району у конкурсі, дала характеристику творчим роботам. Зазначила, що подали для участі у конкурсі свої роботи Лишнянське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Липівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Ніжиловицьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Соснівська ЗОШ І-ІІ ступенів, ОЗНЗ «Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Гружчанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», Плахтянське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок», Макарівський НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія», Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», а також творче об’єднання «Дивосвіт» Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала.

ВИСТУПИЛИ:

Писаренко Ю.Ю., Отрох Т.М., Целованський Р.О., Леоненко О.М. проаналізували конкурсні роботи, висловили свої пропозиції щодо підсумків конкурсу за номінаціями та у вікових категоріях, відзначили педагогів-творчих наставників.      

Писаренко Ю.Ю. звернула увагу на невідповідність деяких робіт критеріям конкурсу, а саме: розмір плакатів (А3 замість зазначеного у вимогах формату А2), неправильно оформлена заявка та невчасне її подання спричиняють проблеми під час оформлення заявки для участі у обласному та всеукраїнському етапах.

УХВАЛИЛИ:

1. У номінації «Образотворче мистецтво» присудити:

молодша вікова категорія

І місце – Кириленко Назарій, учень 4 класу Лишнянського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Космічне різнобарв’я» (керівник Н.П. Кириленко);

ІІ місце – Кеска Катерина, учениця 6 класу Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Міс Космос» (керівник О.І. Моголівець);

ІІІ місце – Папушенко Каміла, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Космічний друг» (керівник Л.В. Шолудько);

ІІІ місце – Гавриленко Юлія, учениця 5 класу Соснівської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Гість із космосу».(керівник Ю.В. Ступак).

старша вікова категорія

І місце – Бевзюк Тетяна, учениця 10 класу Лишнянського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Планета Аватар» (керівник Н.П. Кириленко);

ІІ місце – Семененко Аліна, учениця 8 класу Ніжиловицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Космічна дівчина» (керівник А.А. Ковальчук);

ІІ місце – Тимошенко Анастасія, учениця 7 класу Ніжиловицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Земля в космосі» (керівник А.А. Ковальчук);

ІІІ місце – Турбіна Анастасія, учениця 9 класу Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Космос далекий і близький» (керівник О.І. Моголівець);

ІІІ місце – Бикоріз Яна, учениця 11 класу Ніжиловицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Комета» (керівник А.А. Ковальчук);

ІІІ місце – Сахацька Ярослава, учениця 9 класу Плахтянського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Зіниця всесвіту» (керівник Н.В. Фатюк).

 

2. У номінації «Література, журналістика» присудити:

молодша вікова категорія

І місце – Логвиненко Юлія, учениця 6-А класу Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» за роботу «Космічні фантазії» (керівник Н.І. Омельченко);

3. У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» присудити:

молодша вікова категорія

І місце – Коваль Єгор, учень 5 класу Липівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Рухома модель сонячної системи» (керівник І.С. Горбунова);

І місце – Торбенко Вікторія, учениця 7 класу Соснівської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «В глибинах космосу» (керівник Ю.В. Ступак);

І місце – Глаговська Марія і Богдан Вікторія, вихованки гуртка «Модульне оригамі»  ОЗНЗ «Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів» за роботу «Космічні прибульці» (керівник Л.А. Богдан);

ІІ місце – Торбенко Вікторія і Журавель Юлія, учениці 7 класу Соснівської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Лунтік» (керівник Ю.В. Ступак);

ІІ місце – Кузьменко Єлизавета, учениця 7 класу Липівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» за роботу «Міжпланетна мандрівниця» (керівник Ю.В. Максименко);

ІІІ місце – Команда «Три дівиці», вихованці гуртка «Творча майстерня» Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» за роботу «Літаюча тарілка» (керівник А.Л. Дідківська).

старша вікова категорія

І місце – Литвин Оксана, вихованка творчого об’єднання «Дивосвіт» Макарівського ЦТДЮ імені Д. Туптала за роботу «Космос – він такий!» (керівник О.І. Мудренко).

4. Рекомендувати до подання на ІІ (обласний) етап переможців районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (І місця) у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Література, журналістика» і «Декоративно-прикладне мистецтво».

 

Голова                                                                                  Л.О. Бельмега                      

Секретар                                                                            Ю.Ю. Писаренко

Категорія: Гуманітарний напрям | Переглядів: 139 | Додав: Макарівський_ЦТДЮ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ми у соцмережах
Ми в Фейсбуці Ми ВКонтакті Ми в Google+ Ми в YouTube

Пошук

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні посилання





РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ Відділу освіти Макарівської РДА





Клуб фокусників "Ілюзія"





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Ваш IP 54.91.203.233


Вверх
Макарів © 2018
Макарівський ЦТДЮ ім. Д.Туптала

  Хостинг від uCoz