Макарівський центр творчості
   дітей та юнацтва імені Данила Туптала
Субота, 20.10.2018, 19:07

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Напрямки гурткової роботи

Форма входу
Логін:
Пароль:

Архів записів

Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Підсумки районного етапу конкурсу-виставки "Український сувенір"
09:00
Підсумки районного етапу конкурсу-виставки "Український сувенір"

Підсумки

районного етапу конкурсу-виставки "Український сувенір"

 

     У районному етапі обласного конкурсу "Український сувенір" взяло участь 8 навчальних закладів району: Макарівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- природничо-математичний ліцей", Макарівський НВК "ЗОШ І ст.- районна гімназія", Плахтянське НВО "ЗОШ І-ІІ ст.- дитяий садок", Великокарашинська ЗОШ І-ІІІ ст., Копилівська ЗОШ І-ІІІ ст., Липівське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок", Ніжиловицьке НВО"ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок", Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ст.  та гуртки Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

Номінація

"Сучасні саморобні іграшки, сувеніри"

І вікова категорія:

І місце – Кантемір Анастасія Олегівна, учениця 4 класу ( 9 р.) Копилівської ЗОШ І-ІІІ ст., гурток "Чарівна майстерня", керівник Марченко Оксана Миколаївна;

ІІ місце – Горлівська Єлизавета Юріївна, учениця 3-Д класу (8 р.) Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- природничо-математичного ліцею", керівник Суміш Вікторія Вікторівна;

ІІ місце – Богдан Вікторія, учениця 4 класу ( 10 р.),Великокарашинська ЗОШ І-ІІІ ст., гурток «Умілі руки», керівник Борисюк Галина Василівна.

ІІІ місце – Сидорук Тимофій Олександрович, учень 2-В класу (8 р.) Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- природничо-математичного ліцею", керівник Суміш Вікторія Вікторівна;

ІІ вікова категорія:

ІІІ місце – Кузьменко Єлизавета Андріївна, учениця класу Липівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок", гурток "Петриківський розпис", керівник  Максименко Юлія Володимирівна.

Номінація

"Предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції, дизайнерські вироби"

І вікова категорія:

І місце – Боцуляк Марія Вадимівна, учениця 3-Д класу Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- природничо-математичного ліцею", керівник Суміш Вікторія Вікторівна;

ІІ місце – Назарець Анна Віталіївна, учениця 5класу Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст, гурток "Виготовлення сувенірів", керівник Василенко Інна Миколаївна;

ІІІ місце – Кривенко Артем Ігорович, учень 4-Г класу Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- природничо-математичного ліцею", керівник Суміш Вікторія Вікторівна;

ІІ вікова категорія:

І місце – вихованці гуртка "Оберіг"  Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала, керівник Грущанська Галина Петрівна;

ІІ місце – Стаховська Анастасія Олегівна, учениця 9 класу Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст., гурток "Виготовлення сувенірів", керівник Василенко Інна Миколаївна;

ІІІ місце – Семененко Аліна, учениця 9 класу та Чорномаз Валерія, учениця 8 класу Ніжиловицького  НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок".

 

Дата проведення: 01.09.2018 – 28.09. 2018

Дата підведення підсумків: 01.10. 2018

Склад журі:

 Антипова Є.М. - методист еколого-натуралістичного напряму (голова журі),

Дідківська А.Л. - методист художньо-естетичного напряму,

Леоненко О. М.- культорганізатор.

 

ВІТАЄМО   ПЕРЕМОЖЦІВ

Категорія: Еколого-натуралістичний напрям | Переглядів: 45 | Додав: Макарівський_ЦТДЮ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ми у соцмережах
Ми в Фейсбуці Ми ВКонтакті Ми в Google+ Ми в YouTube

Пошук

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні посилання





РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ Відділу освіти Макарівської РДА





Клуб фокусників "Ілюзія"





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Ваш IP 54.92.160.119


Вверх
Макарів © 2018
Макарівський ЦТДЮ ім. Д.Туптала

  Хостинг від uCoz