Макарівський центр творчості
   дітей та юнацтва імені Данила Туптала
Субота, 20.10.2018, 19:08

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Напрямки гурткової роботи

Форма входу
Логін:
Пароль:

Архів записів

Головна » 2018 » Січень » 15 » Підсумки районного етапу конкурсу "Скарби рідного краю"
15:17
Підсумки районного етапу конкурсу "Скарби рідного краю"

Зведений протокол

районного етапу обласної виставки

декоративно ужиткового мистецтва

«Скарби рідного краю»

 

У районному етапі обласної виставки декоративно – ужиткового мистецтва взяли участь такі навчальні заклади Макарівського району: Макарівський НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія", Колонщинська ЗОШ І-ІІІст. Плахтянське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок», Ніжиловицьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Липівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Великокарашинське «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Борівстке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок», Комарівське НВО, Соснівська «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Мотижинська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

         А також вихованці гуртків Макарівського ЦТДЮ імені Д. Туптала:

Гурток «Лісова Пісня» - керівник Давиденко Г. А.

Гурток «Чарівна майстерня» - керівник Марченко О. М.

Гурток соломоплетіння «Оберіг» - керівник Гружчанська Г. П.

Театральний гурток «Маска» - керівник Леоненко О. М.

Гурток образотворчого мистецтва «Колорит» - керівник Бельмега Л. О.

 

Номінація

«Художнє сріблення по дереву»

І місце – Мілевський Владислав та Клименко Антон, учні 5, 6 класів, Забуянської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Номінація

«Біомозаїка»

І місце – Бенденко Діана, вихованка гуртка «Колорит», Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

ІІ місце – Кузьменко Єлизавета, учениця 7 класу Липівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

 

Номінація

«Соломоплетіння»

молодша вікова категорія

І місце – Колективна робота вихованців гуртка соломоплетіння «Оберіг»,  Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

середня вікова категорія

І місце – Колективна робота вихованців гуртка соломоплетіння «Оберіг»,  Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

старша вікова категорія

І місце – Колективна робота вихованців гуртка соломоплетіння «Оберіг»,  Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

 

Номінація

«В’язання гачком та спицями»

І місце – Кича Каріна, вихованка гуртка «Чарівна Майстерня», Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

 

Номінація

«Художня вишивка»

І місце – Єгорченко Марина, учениця 10 класу Великокарашинської «ЗОШ І-ІІІ ст.».

ІІ місце – Дяченко Анастасія, учениця 11 класу, Ніжиловицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

ІІІ місце – Сичевська Вікторія, учениця 8 класу, Комарівського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. -дитячий садок.

ІІІ місце – Літвінчук Марія, учениця 9 класу, Комарівського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. -дитячий садок.

 

 

Номінація

«Декоративний розпис»

І місце – Леоненко Владислав, вихованець театрального гуртка «Маска», Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

І місце – Велісейко Наталія, учениця 9 класу, Соснівської «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

І місце – Велісейко Наталія, учениця 9 класу, Соснівської «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

 

Номінація

«Бісероплетіння, вишивка бісером»

І місце – Обухова Карина , учениця 10 класу, Колонщинської ЗОШ І-ІІІст

ІІ місце – Літвінчук Марія, учениця 9 класу, Комарівського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. -дитячий садок.

ІІІ місце – Колективна робота учнів 4 класів, Ніжиловицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

 

Номінація

«Витинанка»

І місце – Бернадська Валерія вихованка гуртка «Лісова Пісня», Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

ІІ місце – Андрієнко Валентина, учениця 8 класу, Соснівської «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

ІІ місце – Семененко Діана, учениця 4 класу, Ніжиловицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

ІІІ місце – Євсеїв Іван учень 4 класів, Ніжиловицького НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».

 

Номінація

«Ткацтво»

І місце – Колос Анастасія, вихованка гуртка «Лісова Пісня», Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

І місце – Бенденко Діана, вихованка студії крою та шиття "Елегант", Макарівського ЦТДЮ ім. Д. Туптала.

 

Дата проведення: 20.11.2017-10.12.2017.

Дата підведення підсумків: 12.12.2017.

 

Склад журі:

Шатковська Л. В. – методист соціально-реабілітаційного напрямку,

Леоненко О. М. методист художньо-естетичного напряму,

Бельмега Л. О. заступник директора з НВР.

 

 

Секретар:                                                          Р. О. Целованський

 

 

 

 

Категорія: Художньо-естетичний напрям | Переглядів: 134 | Додав: Макарівський_ЦТДЮ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ми у соцмережах
Ми в Фейсбуці Ми ВКонтакті Ми в Google+ Ми в YouTube

Пошук

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні посилання





РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ Відділу освіти Макарівської РДА





Клуб фокусників "Ілюзія"





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Ваш IP 54.92.160.119


Вверх
Макарів © 2018
Макарівський ЦТДЮ ім. Д.Туптала

  Хостинг від uCoz